Cursuri de calificare
 
HOMEPAGE
 
 
 
Noutăți Acasă Plus

Acasa Plus


 

LISTĂ FINALĂ CU PLANURILE DE AFACERI SELECTATE 12.10.2018

 LISTA FINALĂ – SELECTARE PA.pdf

  

 

Nr. crt.

 

Titlu Plan de afacere

 

Localitatea, județul

Nume și prenume candidat

Punctaj final obținut

1

VACANȚE ATENEA

Timișoara, Timiș

DAMIANOVICI DORIS FLORINA

113.47

 

2

CENTRU CONTROL PSIHO- COGNITIV - COMPORTAMENTAL

Târgoviște, Dâmbovița

GHIDANAC PAULA CRISTINA

 

111.07

3

ROMANIAN DATA COMPANY

Slatina, Olt

POMEAN COSMIN OVIDIU

111.00

4

DIFFERENT ROMÂNIA

Cluj Napoca, Cluj

CRIȘAN RAUL IONUȚ

109.73

5

GUST'O PIZZA

Craiova, Dolj

TUFIȘ DORIN CLAUDIU

108.53

6

KINGA'S CROWN

Băile Tușnad, Harghita

BARTALIS KINGA

108.13

7

DELFIN LAUNDRY

Sibiu, Sibiu

BLAGA COSMIN IOAN

106.93

8

VATRA

Caransebeș, Caraș - Severin

RADU STELA

106.87

9

VIRTUALISTA

Cluj Napoca, Cluj

MÂNZAT BUCUR ADRIAN

106.37

10

GEO WASH

Întorsura Buzăului, Covasna

FLOROIAN GEORGE SEBASTIAN

105.53

11

MUNDO IURIS

Târgoviște, Dâmbovița

TUDOR ELENA MĂDĂLINA

103.33

12

TECNOLUM

Alba Iulia, Alba

RADU NICOLAE

101.53

13

NEW HOUSE IN TOWN

Râșnov, Brașov

GHERGHEL GICU NICOLAE

101.33

14

EMOTIVE STUDIO

Vatra Dornei, Suceava

ȚURCAN CLAUDIA RAMONA

100.27

15

DRAGOSTINI & DRAGOSTINI

Giurgiu, Giurgiu

DRAGOSTIN ADRIAN VICTOR

100.20

16

BUILDIMAGINE

Brașov, Brașov

PANCIU MARIAN CĂTĂLIN

100.00

17

COFETĂRIA TEO

Curtea de Argeș, Argeș

HULEA TUDORA

99.87

18

M STUDIO

Craiova, Dolj

TUFIȘ MARINELA MARIA

99.53

19

DERMISANA

Baia Mare, Maramureș

DOBOȘ ANDREA GABRIELA

98.27

20

ALTERNATIVA

Deva, Hunedoara

MARTON MARIA MIHAELA

98.20

21

FLOROIANII

Întorsura Buzăului, Covasna

FLOROIAN VASILE

97.67

22

CENTRUL TEI - PERSOANE VÂRSTNICE

Râmnicu Vâlcea, Vâlcea

GHIȚĂ VIRGINIA

96.00

23

SMART CONSULTING

Târgoviște, Dâmbovița

BOGHICI SABIN TIBERIU

93.47

24

INSTALAȚII POLIURETAN

Corabia, Olt

NICULESCU MARIUS DANIEL

92.73

25

OLD WOOD CUSTOM

Brașov, Brașov

RĂDUCANU BOGDAN STEFAN

91.53

26

ATELIER DE MOBILĂ DIN LEMN MASIV

Dărăbani, Botoșani

DRAGOTĂ TOADERE

90.67

27

CASA RADU

Nehoiu, Buzău

RADU ȘTEFAN

90.00

28

TOOLKER

Iași, Iași

SPUZE MARIAN BOGDAN

89.60

29

TEO CONSTRUCT

Reghin, Mureș

HAJA TOADER ILUCA

89.27

30

CENTRAL IT DEVELOPMENT AND STUDIES

Brașov, Brașov

PANCIU ALEXANDRA CARMEN

88.80

31

TEMPLUL FRUMUSEȚII NEFERTITI

Craiova, Dolj

STROE SIMONA

88.73

32

AUTOMIR

Craiova, Dolj

STĂNULICĂ MIREL MARIAN

88.53

33

RUS CONSTRUCȚII

Baia Mare, Maramureș

RUS CIPRIAN

88.47

34

SECRETUL AFRODITEI

Timișoara, Timiș

PÎRVU RAMONA

88.27

35

ALEVASS / PĂDUREA FERMECATĂ

Blaj, Alba

VASS CAMELIA

87.60

36

SAN SANUM

Galați, Galați

MARIN VASILE

87.13

37

ALISSMOTORCRISS

Timișoara, Timiș

MARCU CRISTINEL

87.00

38

CONSUM

Iași, Iași

CĂUȘ ALINA MIRABELA

86.80

39

DOCTORAUTO

Roșiori de Vede, Teleorman

PANĂ VIRGIL

85.40

40

POPA CONSTRUCT

Buzău, Buzău

POPA VIRGIL FLORIN

84.67

41

STYLE SALON

Alba Iulia, Alba

AVRAM MARIANA

84.67

42

AUTO STYLE WASH

Alexandria, Teleorman

MATEI IULIAN

84.27

43

BAR DE TAPAS

Sibiu, Sibiu

MATEI CONSTANTIN

84.27

44

IIA STRĂBUNĂ

Frasin, Suceava

COȚOC COCUȚA

83.80

45

HALICI SAFETY

Constanța, Constanța

HALICI DUMITRU

83.27

46

DIABETX

Tulcea, Tulcea

ROIBU VLAD

82.00

47

CLIMA INSTAL SOLUTION

Medgidia, Constanța

OPRESCU VIOREL

81.34

48

SARA MOB

Ploiești, Prahova

HARPĂ ROXANA ELENA

81.33

 

Rezerve

 

Nr. crt.

 

Titlu Plan de afacere

 

Localitatea, județul

Nume și prenume candidat

Punctaj final obținut

 

1

 

METALART

 

Urlați, Prahova

MATEOIU CONSTANTIN MARIUS

 

80.07

2

DORU

Iași, Iași

PĂUN BENONE DUMITRU

79.33

3

RESPECTUL GUSTULUI

Deva, Hunedoara

MARTON ALEXANDRU MARIUS

79.00

4

ȘEMINEE

Aiud, Alba

SINTOMA PETRU

79.00

5

JACOTE PREFABRICATE

Oradea, Bihor

JACOTE MIHAIL VIRGIL

78.93

6

LA BOABA DE CAFEA

Urziceni, Ialomița

VOICILĂ DRAGOȘ

78.87

7

VIOCLIN

Iași, Iași

PĂUN VIORICA

78.73

8

FLORO-BAR

Întorsura Buzăului, Covasna

FLOROIAN SILVIU VASILE

78.67

9

AUTO TOTAL

Roșiori de Vede, Teleorman

CRISTEA PETRE

78.20

10

MAGIC RO

Bistrița, Bistrița - Năsăud

FILIP VIORICA

76.87

11

JAKELECTRIC

Câmpina, Prahova

PLEȘA FLORENTIN

76.53

12

ROES LOGISTIC

Sibiu, Sibiu

JURCĂ GABRIELA ANA

75.20

13

WOK WOK

Râmnicu Vâlcea, Vâlcea

COPĂCEL MARIA

75.08

14

CONSTRUCT

Alba Iulia, Alba

IARNĂ FLORIN

74.80

15

DIACONSTRUCT

Craiova, Dolj

DIACONESCU ION AUREL

71.33

16

LOGALI

Năsăud, Bistrița Năsăud

SCURTU GHEORGHE VALER

71.27

17

PEONIA NATURA

Borșa, Maramureș

MIHALI ANA-MARIA

71.27

18

NATURAL RO

Pitești, Argeș

DELTOR IULIA

71.13

 

 

 

LISTĂ FINALĂ PRELIMINARĂ CU PLANURILE DE AFACERI SELECTATE 09.10.2018

Lista finala preliminara evaluare Faza B+C.pdf

 

 

Nr. crt.

 

Titlu Plan de afacere

 

Nume și prenume candidat

Punctaj obținut (FAZA B + FAZA C)

1.

VACANȚE ATENEA

DAMIANOVICI DORIS FLORINA

113.47

 

2.

CENTRU CONTROL PSIHO- COGNITIV - COMPORTAMENTAL.

 

GHIDANAC PAULA CRISTINA

 

111.07

3.

ROMANIAN DATA COMPANY

POMEAN COSMIN OVIDIU

111.00

4.

DIFFERENT ROMÂNIA

CRIȘAN RAUL IONUT

109.73

5.

GUST'O PIZZA

TUFIȘ DORIN CLAUDIU

108.53

6.

KINGA'S CROWN

BARTALIS KINGA

108.13

7.

DELFIN LAUNDRY

BLAGA COSMIN IOAN

106.93

8.

VATRA

RADU STELA

106.87

9.

VIRTUALISTA

MÂNZAT BUCUR ADRIAN

106.37

10.

GEO WASH

FLOROIAN GEORGE SEBASTIAN

105.53

11.

MUNDO IURIS

TUDOR ELENA MĂDĂLINA

103.33

12.

TECNOLUM

RADU NICOLAE

101.53

13.

NEW HOUSE IN TOWN

GHERGHEL GICU NICOLAE

101.33

14.

EMOTIVE STUDIO

ȚURCAN CLAUDIA RAMONA

100.27

15.

DRAGOSTINI & DRAGOSTINI

DRAGOSTIN ADRIAN VICTOR

100.20

16.

BUILDIMAGINE

PANCIU MARIAN CĂTĂLIN

100.00

17.

COFETĂRIA TEO

HULEA TUDORA

99.87

18.

M STUDIO

TUFIȘ MARINELA MARIA

99.53

19.

DERMISANA

DOBOȘ ANDREA GABRIELA

98.27

20.

ALTERNATIVA

MARTON MARIA MIHAELA

98.20

21.

FLOROIANII

FLOROIAN VASILE

97.67

 

22.

CENTRUL TEI - PERSOANE VÂRSTNICE

 

GHIȚĂ VIRGINIA

 

96.00

23.

SMART CONSULTING

BOGHICI SABIN TIBERIU

93.47

24.

INSTALAȚII POLIURETAN

NICULESCU MARIUS DANIEL

92.73

25.

OLD WOOD CUSTOM

RĂDUCANU BOGDAN STEFAN

91.53

 

26.

ATELIER DE MOBILĂ DIN LEMN MASIV

 

DRAGOTĂ TOADERE

 

90.67

27.

CASA RADU

RADU ȘTEFAN

90.00

28.

TOOLKER

SPUZE MARIAN BOGDAN

89.60

29.

TEO CONSTRUCT

HAJA TOADER ILUCA

89.27

 

30.

CENTRAL IT DEVELOPMENT AND STUDIES

 

PANCIU ALEXANDRA CARMEN

 

88.80

31.

TEMPLUL FRUMUSEȚII NEFERTITI

STROE SIMONA

88.73

32.

AUTOMIR

STANULICĂ MIREL MARIAN

88.53

33.

RUS CONSTRUCȚII

RUS CIPRIAN

88.47

34.

SECRETUL AFRODITEI

PÎRVU RAMONA

88.27

35.

ALEVASS / PĂDUREA FERMECATĂ

VASS CAMELIA

87.60

36.

FOTOGRAFIE DAN TOLGYI

TOLGYI DAN IOAN

87.13

37.

SAN SANUM

MARIN VASILE

87.13

38.

ALISSNOTORCRISS

MARCU CRISTINEL

87.00

39.

CONSUM

CĂUȘ ALINA MIRABELA

86.80

40.

SHINE AUTO

BORDEANU ANDREI GABRIEL

85.87

41.

DOCTORAUTO

PANĂ VIRGIL

85.40

42.

POPA CONSTRUCT

POPA VIRGIL FLORIN

84.67

43.

STYLE SALON

AVRAM MARIANA

84.67

44.

AUTO STYLE WASH

MATEI IULIAN

84.27

45.

BAR DE TAPAS

MATEI CONSTANTIN

84.27

46.

IIA STRĂBUNĂ

COȚOC COCUȚA

83.80

47.

HALICI SAFETY

HALICI DUMITRU

83.27

48.

DIABETX

ROIBU VLAD

82.00

 

Rezerve

 

Nr. crt.

 

Titlu Plan de afacere

 

Nume și prenume candidat

Punctaj obținut (FAZA B + FAZA C)

1.

CLIMA INSTAL SOLUTION

OPRESCU VIOREL

81.87

2.

SARA MOB

HARPA ROXANA ELENA

81.73

3.

RESPECTUL GUSTULUI

MARTON ALEXANDRU MARIUS

81.47

4.

METALART

MATEOIU CONSTANTIN MARIUS

80.07

5.

WOK WOK

COPĂCEL MARIA

79.93

6.

DORU

PĂUN BENONE DUMITRU

79.33

7.

FLORO-BAR

FLOROIAN SILVIU VASILE

79.07

8.

ȘEMINEE

SINTOMA PETRU

79.00

9.

JACOTE PREFABRICATE SRL

JACOTE MIHAIL VIRGIL

78.93

10.

LA BOABA DE CAFEA

VOICILĂ DRAGOȘ

78.87

11.

VIOCLIN

PĂUN VIORICA

78.73

12.

TETETRANS EXPRES

OANCEA ȘTEFAN SIMION

78.67

13.

AUTO TOTAL

CRISTEA PETRE

78.20

14.

MAGIC RO

FILIP VIORICA

76.87

15.

JAKELECTRIC

PLEȘA FLORENTIN

76.53

16.

ROES LOGISTIC

JURCĂ GABRIELA ANA

75.20

17.

CONSTRUCT

IARNĂ FLORIN

74.80

18.

DIACONSTRUCT

DIACONESCU ION AUREL

72.53

 

 

 

 

 


Lista dosare eligibile depuse in cadrul proiectului

”Acasă Plus - Antreprenori pentru Sustenabilitate”

Partea 2 - 28.02.2018

Nr. crt.

Nume

Prenume

1

Oltean

Constantin

2

Barbu

Traian

3

Dumitru

Andrei Ionel

4

Barbu

Oana Alina

5

Ilie

Vasile

6

Vicas

Alexandru Calin

7

Soane

Pavel

8

Alexa

Andrei Mihai

9

Dobruta

Gheorghe

10

Pirau

Elena Claudia

11

Murgoci

Ion

12

Ciolan

Adrian

13

Borsan

Maria Alexandra

14

Riesz

Andrei

15

Siminiuc

Dumitru Mihail

16

Oprescu

Viorel

17

Constantinescu

Georgeta

18

Chirita

Elena

19

Dinu

Nicolae

20

Miculescu

Lenuta

21

Moraru

Angela Georgeta

22

Floroian

George Sebastian

23

Soane

Simona Camelia

24

Haja

Toader Iluca

25

Haja

Alin Valentin

26

Haja

Marioara Vichita

27

Enache

Ion

28

Stepan

Paraschiva

29

Momirovici

Rodica

30

Vieru

Ionut Constantin

31

Bujor

Adela

32

Mihai

Liliana

33

Avram

Mariana

34

Vasile

Emilia

35

Iordache

Laurentiu Aurelian

36

Balaj

Marius

37

Platica

Ciprian

38

Goian

Elena Cristina

39

Filip

Dorina Nicoleta

40

Danuletiu

Letitia

41

Danuletiu

Ion

42

Bâţă

Dorin

43

Manzat

Bucur Adrian

44

Popa

Constantin

45

Rusilof

Florin Gabriel

46

Iarna

Florina Elena

47

Bratu

Ilarion

48

Frusinoiu

Mihai Sergiu

49

Dragota

Toadere

50

Marginas

Vasile

51

Iacob

Maria

52

Lungan

Vasile

53

Deaconu

Ilie Ciprian

54

Stroe

Simona

55

Diaconescu

Ion Aurel

56

Duru

Florin

57

Olaru

Vasilica Ciprian

58

Gherghel

Gicu Nicolae

59

Stoica

Marius Florin

60

Puravu

Simona Gabriela

61

Bubuţanu

Viorica

62

Bortes

Stefan

63

Apostol

Gheorghită

64

Saftoiu

Cristina Elena

65

Turda

Alexandrina Iulia

66

Kanya Todor

Renata Ildiko

67

Socoliuc

Ilie Constantin

68

Trif

Natasa

69

Gandore

Valentina

70

Ciacoi

Ioan

71

Halici

Elena

72

Halici

Dumitru

73

Stan

Avram

74

Tőlgyi

Dan Ioan

75

Jurca

Gabriela Ana

76

Bun

Paul Nicolae

77

Stanulica

Mirel Marian

78

Marc

Ioan Horatiu

79

Ilie

Livia

80

Mihai

Mircea

81

Vicas

Valentin Ovidiu

82

Tufis

Marinela Maria



Lista dosare eligibile depuse in cadrul proiectului „Acasa Plus – antreprenori pentru sustenabilitate” partea 2.pdf

 

 

Lista dosare eligibile depuse in cadrul proiectului

”Acasă Plus - Antreprenori pentru Sustenabilitate”

DOSAR

Nume

Prenume

1

Țurcan

Claudia Ramona

2

Bartalis

Kinga

3

Butnaru

Nicoleta-Daniela

4

Flămînzeanu

Fănică

5

Radu

Nicolae

6

Popa

Virgil-Florin

7

Popa

Mihaela Genoveva

8

Tufis

Dorin Claudiu

9

Gorgos

Stelian Dumitru

10

Duţă

Costel

11

Moisă

Dan

12

Marton

Maria Mihaiela

13

Bunghez

Florea Iulian

14

Damian

Cristian

15

Şapcea

Sorin

16

Tonescu

Nicolae

17

Cazac

Vasile Sorin

18

Covaciu

Gheorghe

19

Marton

Alexandru Marius

20

Szocs

Georgeta Lacramioara

21

Pica

Sandel

22

Copacel

Maria

23

Leahu

Luciana Florentina

24

Morariu

Costiana Alina

25

Nicolaş

Constantin

26

Iftodi

Laurentiu Paul

27

Păun

Viorica

28

Păun

Benone Dumitru

29

Cucu

Cristinel

30

Bagdasar

Ion Danut

31

Bota

Vasile Mihai

32

Tudor

Elena Madalina

33

Naciu

Laura Ewelyn

34

Bedau

Rodica

35

Rujoiu

Danut

36

Miholca

Viorel

37

Badea

Andreea

38

Barbacariu

Maria

39

Rotariu

Neculai

40

Roibu

Vlad

41

Sopirla

Marius

42

Duhalm

Ionut

43

Duhalm

Mirela

44

Rus

Ciprian

45

Gradinariu

Alexandru Constantin

46

Baloiu

Paula

47

Craia

Gelu

48

Craia

Ionut

49

Floroian

Silviu Vasile

50

Pirău

Ovidiu

51

Apalane

Mihai Dan

52

Filip

Viorica

53

Marcu

Cristinel

54

Nicoara

Sandu

55

Matei

Constantin

56

Adumitroaei

Paul

57

Deaconu

Vasilica

58

Mîtca

Gheorghe

59

Mateoiu

Constantin-Marius

60

Miculescu

Liviu

61

Miculescu

Camelia Larisa

62

Kelemen

Zsofia

63

Adumitroaei

Sîia

64

Adam

Marian

65

Rosu

Marin

66

Iliut

Ramona Floriana

67

Voicila

Dragos

68

Iarna

Florin

69

Chirita

Georgiana Iuliana

70

Ţânţaru

Marcela



Lista dosare eligibile depuse in cadrul proiectului „Acasa Plus – antreprenori pentru sustenabilitate”.pdf

 

 

ANUNT

”Acasă Plus - Antreprenori pentru Sustenabilitate”

CCMP EUROPROJECT recruteaza expert tutor formator in cadrul proiectului Acasa plus - antreprenori pentru sustenabilitate.

Cerinte:

  • -     Studii superioare cu diploma de licenta
  • -     Experienta profesionala specifica postului de minim 5 ani

Competente solicitate: competente de comunicare, organizare, leadership, lucru in echipa, spirit de initiativa, autonomie

Responsabilitati:

-pregateste/inregistreaza video si audio materiale pentru componentele teoretica/practica ("actorii" lectiilor video-audio);

- ofera feed back pe materialele si resursele create de formatorii-designeri, identifica si propune resurse pentru biblioteca virtuala;

- indruma cursantii repartizati in grupa sa in asimilarea modulelor/unitatilor didactice de continut, in exersarea abilitatilor practice, in rezolvarea exercitiilor, temelor etc;

- monitorizeaza continuu si evalueaza progresele facute de cursanti;

- verifica indeplinirea temelor/lucrarilor practice;

- sprijina cursantii in elaborarea planurilor de afaceri;

- sustine lectii in timp real (tip sincron);

- comunica permanent cu participantii pt. ca acesti sa depaseasca diferite tipuri de bariere in invatare si in construire plan afaceri;

- propune resurse cursantilor din Biblioteca virtuala etc.

- pregateste probe/teste pentru examen final/certificare cursanti.

 

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita o scrisoare de intentie insotita de CV la adresa de e-mail office@europroject.org.ro pana la data de 30 ianuarie 2018

 

 

We made this website

 

HOMEPAGE